Почати лишефани

Почати лишефани
Вставка

Почати лишефани

Де заробляють творці.

Приєднатися 3 мільйони Творці вмісту та монетизуйте свій ексклюзивний вміст!

Що таке лишефани?

Єдина платформа Fans дає змогу творцям володіти своїм потенціалом та революціонує зв’язки між творцями та їхніми шанувальниками.

створив платформу на основі нового набору ідеалів:

  • Тільки творці FANS володіють усім вмістом, який вони створюють, і мають свободу повністю висловлювати себе.

  • Усі творці вітаються лише на фанах, і вони повинні відчувати себе в безпеці та підтримці.

  • Тільки творців FANS можуть виражати свої найбільш автентичні себе та створювати вміст, який є повністю власним. Наша платформа є доказом того, що пріоритетна безпека в Інтернеті, свобода вираження поглядів та підприємництво – це виграшне поєднання для успіху творця.

  • Завдяки нашій провідній галузі перевірки ідентифікатора та помірності, лише FANS надає безпечну платформу для творців, щоб ділитися вмістом зі своїми шанувальниками. Ми не розміщуємо рекламу на нашій платформі, а також не будемо монетизувати або продавати ваші дані.

Тільки Fans порушив економіку творців, і ми хочемо, щоб ви приєдналися до нас…

Понад 10 мільярдів доларів США виплачуються творцям

Понад 1500 творців заробили понад 1 мільйон доларів США

Творці зберігають 80% свого заробітку

Понад 250 мільйонів загальних користувачів

Понад 3 мільйони творців у всьому світі

Як почати

1. Створити аккаунт

Щоб почати ділитися своїм вмістом лише на FANS, вам потрібно буде створити обліковий запис. Безкоштовно зареєструватися і займає лише кілька моментів.

2. Встановіть свою швидкість передплати

Від вас залежить, чи ваш рахунок повинен бути безкоштовним чи оплаченим. Хоча безкоштовні облікові записи дозволяють шанувальникам отримати доступ до вашого вмісту, не оплачуючи підписку, все ще існує багато способів заробити гроші. Такі функції, як повідомлення про оплату за перегляд, публікації та потоки доступні для безкоштовних облікових записів.

3. Створити вміст & Сприяти своїм єдиним фанам

Як тільки ви почали ділитися вмістом, повідомте своїх підписників на інших соціальних платформах про ваш єдиний профіль FANS!

Питання що часто задаються

  • Після створення облікового запису лише FANS вам потрібно буде завантажити свою ідентифікацію та банківську інформацію для огляду. Після того, як ваша особистість буде перевірена, ви можете почати створювати платний вміст та сприяти своєму профілю.

  • Єдина платформа Fans упаковано повне функцій Це дозволяє створювати та ділитися вмістом, монетизувати свою творчість, взаємодіяти зі своїми абонентами та відстежувати свій успіх. Вивчіть такі інструменти, як оплачувані повідомлення, пряму трансляцію, опитування та багато іншого, щоб підтримувати своїх шанувальників.

  • Оплачувані підписки – це лише кінчик айсберга Що стосується монетизації вашого вмісту лише на фанах. Загальні підходи до заробітку лише на фанах включають повідомлення, повідомлення та потоки оплати за перегляд, а також приймати поради від абонентів. Ви навіть можете зібрати кошти на благодійну справу безпосередньо з вашого єдиного профілю.

OFTV-це безкоштовна платформа та додаток для передачі відео на замовлення, яка розміщує відеоконтенту від лише творців FANS усіх жанрів, включаючи фітнес, кулінарій, музику, комедію та навчальний. OFTV також створює якісне оригінальне програмування без сценаріїв, включаючи конкуренції, реаліті-серії та багато іншого.

OFTV-це безкоштовна платформа та додаток для передачі відео на замовлення, яка розміщує відеоконтенту від лише творців FANS усіх жанрів, включаючи фітнес, кулінарій, музику, комедію та навчальний. OFTV також створює якісне оригінальне програмування без сценаріїв, включаючи конкуренції, реаліті-серії та багато іншого.

Слухайте від творців

Пресувати

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *